close

Du är kanske på fel internetversion av OBO-Bettermann. Du kan byta till följande landsversioner:

Kontakt

Kontakt

 

Kontaktinformation

Vår fackkunniga personal ger dig den hjälp du behöver. Ordermottagning, teknisk support, användningstips, seminarier ...

Tel 042 - 38 82 00

OBO BETTERMANN AB
Florettgatan 20
254 67 Helsingborg
info@obobettermann.se
order@obobettermann.se

 

VD
Jan Holm
Tel. 042-388203
Mobiltel. 070-595 40 90
holm.jan@obobettermann.se

Teknisk support /offert / order
Mikael Janerup
Tel. 042-388205
janerup.mikael@obobettermann.se

Marknadsförare
Helen Holmstrom

Tel.: +46 42-38 82 04
holmstrom.helen@obobettermann.se

Region. Norrland Stockholm-Uppsala-Södertälje-Gävle
Eva Forell
Mobiltel. 0768-118090
forell.eva@obobettermann.se

Region. Mälardalen-Östergötland-Småland-Dalarna
Johan Bäckman

Mobiltel. 070-868 40 90
backman.johan@obobettermann.se

Region. Göteborg/Bohuslän-Västergötland-Värmland
Anders Ludvigsson
Mobiltel. 0768-440590
ludvigsson.anders@obobettermann.se

Region. Skåne-Blekinge-Småland
Staffan Hjalmarsson
Tel. 070-398 82 05
hjalmarsson.staffan@obobettermann.se

Logistik/Lager
Christer Nilsson

Tel. 042-388208
nilsson.christer@obobettermann.se

Logistik/Lager
Lennart Suokas
Tel. 042-388206
suokas.lennart@obobettermann.se

Ekonomi
Malin Råvik Borg 
Tel. 042-388207
ravik-borg.malin@obobettermann.se